Sociale

Ekuinoksi pranveror! Shenjat që do përballen me ndryshime të mëdha

Shkruar nga Liberale

Ekuinoksi pranveror! Shenjat që do përballen me ndryshime të

Ekuinoksi pranveror shënon fillimin zyrtar të pranverës si dhe lëvizjen e Diellit në Dash, që do të thotë se fillon një kalendar i ri zodiak. Kjo do të thotë rinovim, dinamizëm, veprim dhe vendosmëri.

Pasi të shohim se cilat shenja janë të favorizuara që në ditët e para të Dashit, më poshtë do të zbulojmë se cilët përfaqësues të shenjave do të kenw zhvillime deri më 24 mars.

Deri në datën 24 mars ju do “laheni” me dashuri, dhurata dhe premtime për një të ardhme të përbashkët. Ekzaltimi nga partneri ju bën tw ndjeheni paksa të çuditshëm. Këto ditë e kuptoni sa me fat jeni dhe zgjidhni të shihni “perfektin” që keni pranë, pa pasur ankesa.

Do të dëshironi të largoni çdo gjë negative nga ju. Ju keni nevojë për gjithçka që natyra ka për të ofruar, edhe nëse jashtë bie shi, ju do shihni diell në marrëdhëniet tuaja. Është koha për të përqafuar erotizmin dhe dashurinë, por edhe vëmendjen që ju kushtohet në sektorin financiar. Dashi është shenja që sundon sektorin tuaj financiar, ndaj shiheni edhe këtë pjesë.

Nga sot do të ndjeni zgjimin e shqisave. Frymëzimi për ndryshime në shtëpi, në punë, në marrëdhënie. Idetë po vërshojnë dhe ato zbatohen në të gjitha fushat e jetës suaj. Sidoqoftë, mos u hutoni, sepse dinamika në marrëdhëniet tuaja gjithashtu po ndryshon në të njëjtën kohë.

Tani do të përqendroheni më shumë në çështjet që lidhen me atë që ka vlerë për ju. Ka të ngjarë të zhgënjeheni me mbrojtjen që i bëni vetes dhe të lejoni më shumë njerëz në jetën tuaj.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH