Kronikë

Përmet/ Shkëmbi bie mbi banesë, 25-vjeçari mbetet i bllokuar brenda

Shkruar nga Liberale
Përmet/ Shkëmbi bie mbi banesë, 25-vjeçari mbetet i

Ngjarja ka ndodhur këtë mëngjes në fshatin Çarçovë.

Sipas policisë, 25-vjeçari ka mbetur i bllokuar në banesë dhe masa shkëmbore i ka zënë gjymtyrët e poshtme dhe i ka pamundësuar lëvizjen.

Shërbimet e Policisë, zjarrfikësit dhe autoambulanca kanë mbërritur në vendngjarje, ku po punohet për nxjerrjen e shtetasit Dh. V.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH