Ekonomi

A ka ndryshuar sot kursi i KËMBIMIT VALUTOR? Sa shkon EURO dhe Dollari,  ja çfarë ndodh me monedhat e tjera

Shkruar nga Liberale

A ka ndryshuar sot kursi i KËMBIMIT VALUTOR? Sa shkon EURO dhe

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do blihet me 94.7 lekë dhe do shitet me 95.6 lekë.

Euro do blihet me 100.8 lekë dhe do shitet me 101.7 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 103.8 lekë dhe do shitet me 104.8 lekë.

Paundi britanik do blihet me 117.3 lekë dhe do shitet 118.3 lekë.

A ka ndryshuar sot kursi i KËMBIMIT VALUTOR? Sa shkon EURO dhe

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH