Aktualitet

DETAJE SHOKUESE! Prindërit e dinin që vajza abuzohej nga mjeku Dervish Hasi, policia i zbuloi videot pornografike në telefon

Shkruar nga Liberale

DETAJE SHOKUESE! Prindërit e dinin që vajza abuzohej nga mjeku Dervish

Detaje tronditëse janë zbardhur nga arrestimi i 42 vjeçarit Dervish Hasi, i cili akuzohet se shfrytëzonte një vajzë të mitur për prostitucion.

Sipas burimeve mediatike, ajo çka e bën edhe më të rëndë këtë ngjarje është fakti se prindërit e vajzës kanë qenë në dijeni të këtij skandali, madje ata me dëshirën e tyre ja kishin dhënë vajzën mjekut, me pretendimin se ai do të martohej me të, dhe se ajo do të ishte gruaja e tij e katërt.

16-vjeçarja shkonte tre deri katër herë në muaj në banesën e mjekut ku kryente orgji me të dhe tre gratë e tjera.

Gjatë aktit njëra nga gratë filmonte dhe më pas video shpërndahej në chatin e përbashkët që kishte mjeku dhe tre gratë e tjera të tij.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH