Showbiz

Analisti i njohur: Donald Veshaj as seks nuk di të bëjë

Shkruar nga Liberale

Analisti Milaim Zeka ka bërë një deklaratë shokuese, që i ka habitur të gjithë. I ftuar në emisionin “Glamour Zone”, ai tha se Donald Veshaj nuk di të bëjë seks.

Ai u shpreh se, i referohet rastit kur ishte në një lidhje me Beatrix Ramosajn, brenda shtëpisë së Big Brother Vip. Gazetari, e cilësoi Donaldin si një njeri që nuk di të sillet dhe nuk di të dojë.

"Jam i sigurt që ai as seks nuk di të bëjë. Se unë nuk kam bërë seks me Donaldin, nuk e di a di apo nuk di. Por problemi ka qenë mënyra si është sjell ai në Big brother me Beatrix, më ka lënë të kuptoj që ai njeri nuk di as të dojë, as të sillet", tha Milaimi. /Liberale.al

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH