Showbiz

Ronaldo Sharka: Pushimet do t'i kaloj në Divjakë, do marr bukë me vete dhe shalqi

Shkruar nga Liberale
Ronaldo Sharka: Pushimet do t'i kaloj në Divjakë, do marr

VIP-at shqiptarë të Big Brother kanë planifikuar pushimet e tyre dhe i kanë treguar planet e tyre për "Pushime on Top".

I pyetur se ku do t’i kalojë pushimet për këtë vit, Ronaldo Sharka ka rrëfyer se në Divjakë.

“Pushimet do t’i kalojmë në Divjakë. Bukë me vete, shalqi, shtëpinë e kam në Lushnje por çrëndësi ka, do bëjmë një kasolle vetë. Do jetë edhe Sabiani, do të na këndojë çdo mëngjes", tha Ronaldo Sharka.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH