1

Përvjetori i martesës, Aurela publikon foton e veçantë me Bashën

               Publikuar në : 21:00 - 08/05/21 liberale

Sot është një ditë e veçantë për kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha, dhe bashkëshorten e tij, Aurela.

Çifti Basha feston sot përvjetorin e martesës dhe këtë ditë të shënuar në jetën e tyre, Lulzim dhe Aurela Basha kanë zgjedhur ta festojnë në Dhërmi.

Ka qenë pikërisht Aurela Basha, e cila ka publikuar në rrjetin social “Instagram” një foto buzë detit me bashkëshkortin e saj Lulzim Basha, ku të dy shfaqen tejet elegantë.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back