1

Pavarësia/ Tolga bën urimin e veçantë për Shqipërinë në gjuhën shqipe

               Publikuar në : 15:37 - 28/11/20 liberale

Aktori turk Tolgahan Sayisman ka krijuar një lidhje të veçantë me Shqipërinë, nga bashkëshortja Almeda Abazi. Ai ka mësuar të flasë shqip dhe respektin për vendin tonë e tregon në çdo rast të mundshëm.

Sot, në 108-vjetorin e Pavarësisë, nuk ka munguar një urim nga Tolga. “Gëzuar 28 Nëntorin Shqipëria”, ka shkruar ai në rrjete sociale, shoqëruar me simbolet tona kombëtare.

 


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back