Showbiz

Olta: Lojtari më i fortë në BBV është Luizi! Por Dea dhe Tea e kundërshtojnë

Shkruar nga Liberale
Olta: Lojtari më i fortë në BBV është Luizi! Por Dea

Olta, Dea dhe Tea janë ulur dje në mbrëmje përpara banorëve për t'iu përgjigjur pyetjeve të tyre.

Pyetja që Luizi i bëri të trejave ishte: Kush mendoni se është lojtari më i fortë në shtëpi?

Kur erdhi radha e Oltës, pasi u mendua pak, ajo iu drejtua Luizit: "Ti luan shumë fort Luiz. Këtë nuk ta mohoj dot. Është gjë tjetër nëse mua më pëlqen loja që bën ti apo jo. Ti luan shumë fort dhe je në gjendje të krijosh situata ku mund të përfshish gjithë shtëpinë. Deri tani unë këtë nuk e kam bërë dot. Nuk po them që jam përpjekur, por deri aty nuk kam shkuar. Nuk e di a do shkoj, por ty të shoh lojtar të fortë."

Ndërsa Dea dhe Tea zgjodhën si lojtar më të fortë Maestron.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH