Horoskop

Njihuni me shenjat më mashtruese të Horoskopit

Shkruar nga Liberale
Njihuni me shenjat më mashtruese të Horoskopit

Shigjetari

Të lindurit në dhjetor e kanë shumë të vështirë të jenë besnikë. Ata e meritojnë më së shumti kurorën e mashtrimit. Dhe shumë shpesh ata janë në telashe, telashe serioze.

Bricjapi

Bricjapi ëndërron për familjen, stabilitetin, fëmijët, por më pas e lë veten të lajkatohet. Ai mashtron shpesh, shumë më tepër se sa është i gatshëm të pranojë.

Dashi

Ai nuk lind tradhtar, por bëhet. Dashi lufton të përballet me krizën dhe mund të ndodhë që ajo të argëtohet me ndonjë rrahje.

Peshqit

Ai nuk dëshiron të lëndojë të tjerët, por shpesh shkakton dhimbje pa dashur. Ai është shumë i zoti të thotë gënjeshtra dhe motoja e tij është: moho gjithmonë, qoftë edhe përballë provave.

Binjakët

Ai nuk është një tradhtar serial, por arratisja është shumë joshëse për t’i rezistuar. Ai është një tip shumë komod, ndaj kërkon zgjidhjet më të lehta, ato pranë…ose në shtëpi.

Virgjëresha

Kur tradhton ai kthehet në një lloj 007 në një mision sekret. Ai është shumë i zoti në fshehjen e gjurmëve dhe provave. Vështirë të zbulosh më të bukurën.

Poll
SHQIPENGLISH