Showbiz

"Një apokalips do të ndodhë në jetën tuaj", Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Shkruar nga Liberale
"Një apokalips do të ndodhë në jetën tuaj",

Astrologia Meri Shehu ka publikuar në rrjetet sociale horoskopin për ditën e sotme.

Mes të gjitha shenjave, ajo që bie në sy është Binjakët.

Horoskopi i publikuar në rrjetet sociale nga Meri Shehu:

Dashi

Nje takim i fshehte do jete shume romantik ne diten e sotme. Shijojeni pa humbur kohe!

Demi

Nje dalje apo shetitje mund t'ju ndryshoj jeten sot me henen ne Peshk afer henes se plote!

Binjaket

Po pergatiten kushtet per nje apokalips ne jeten tuaj!

Gaforrja

Nje lajm qe vjen nga larg ju fut ne plane per te ardhmen ne formen e enderrimeve!

Luani

Mund te kuptoni ose madheshtine e rutines tuaj ose vrimen e madhe si te çarë ne varken tuaj!

Virgjeresha

Romantizmi duhet te mbizoteroj keto dite ne shenjen tuaj. Nje jete ka njeriu mos e lodhni koken me llogari!

Peshorja

Vjen nje moment ku shpirterisht kerkoni karikim. Ky moment eshte sot! Mjafton te vini prizen aty ku duhet!

Akrepi

Jeta juaj ka nje bosht pasionant qe sot duhet kapur per te dal nga lluca e zhytjes ne marredhenie toksike!

Shigjetari

Anijet ngecin ne breg vetem ne kohe furtune. Sot ju mund te kapni nje peshk te madh!

Bricjapi

Sikur syte tuaj te shihnin roze ju do vinit lente te zeza. Dita sot ju fton te nderroni kendveshtrimin!

Ujori

E bukura mbetet te ngjyra e parave per ju. Mjafton te keni fitime sot!

Peshqit

Per ju dita do jete krejtesisht erotike dhe romantike!

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH