Sociale

Moti me reshje shiu? Ja si parashikohen të jenë temperaturat sot

Shkruar nga Liberale

Për ditën e nesërme moti parashikohet kryesisht i kthjellët në pjesën më të madhe të territorit si dhe alternime vranësirash kalimtare.

Në relievet malore në lindje në orët e mesditës dhe pasdites shtim vranësirash deri të dendura shoqëruar me reshje shiu të dobëta.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH