Life Style

Moderatori bën deklaratën e fortë: Motrat Vjollca s’janë prezantuese

               Publikuar në : 12:20 - 13/01/20 liberale

Prezantuesi Kelvi Kadilli, i ftuar në emisionin “ThumbOn” në RTV Ora, ka folur për zhvillimet më të fundit në show-bizin shqiptare, duke u përqendruar tek përplasjet e forta të këtyre javëve.

I pyetur se çfarë mendon për sherrin mes Alketa Vjesiut, Xhemit dhe motrave Vjollca, ai shprehet se është pro Alketës dhe se Marina dhe Luana Vjollca nuk janë fare prezantuese për të.

Motrat Vjollca nuk i kam konsideruar asnjëherë. Me Xhemin nuk kam asgjë, e kam xhan kurse motrat Vjollca nuk janë prezantuese, as njëra as tjetra. Luana është e lezeçme, gocë simpatike, nuk ka ndonjë aftësi marramendëse për të bërë prezantim, e ka mësuar gjatë rrugës. Asnjëherë nuk është mbajtur si një prezantuese e mirë shqiptare. Luana është një ikonë dhe nuk ka si ajo në Shqipëri. Është e zgjuar dhe puntore, ambicioze dhe bën çdo gjë vetë dhe nuk ja hedhim poshtë. Ndërsa Marina ka bërë pushime, tani në Klanifornia nuk më pëlqen kur fillon ulëret me të madhe atje. Tani të dalë Marina dhe të flasë keq për Alketën, të lutemmm”, tha ai./Gazeta Liberale

Tags: , , , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back