Showbiz

Modelja e njohur shqiptare "çmend" fansat, shfaqet se*si dhe sensuale me bikini të zeza

Shkruar nga Liberale

Ajo është një nga modelet më të komentuara dhe më të dashura nga publiku shqiptar. Bëhet fjalë për Angela Martini e cila së fundmi ka “çmendur” fansat me pozat dhe kërcimin “hot”.

Nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale, bukuroshja ka zbuluar se ndodhet në me pushime në disa vende mjaft luksoze.

Modelja shfaqet seksi dhe sensuale me bikini të zeza.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH