Showbiz

Modelja e njohur provokon ndjekësit në dush

Shkruar nga Liberale

Ajo është një nga modelet më të ndjekura dhe të komentuara në rrjetet sociale. Në profilet e saj në “Instagram” dhe “Facebook” nuk mungojnë imazhet seksi dhe provokuese.

Bëhet fjalë për Trejsi Sejdinin e cila ka publikuar disa foto në rrjetet sociale ku shfaqet shumë seksi. Sejdini ka pozuar me një palë streçe dhe bikini ngjyrë të gjelbër në dush, ku nuk ndal provokimet me mënyrën se si pozon.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH