Showbiz

Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë: Sot do marrësh një lajm të keq

Shkruar nga Liberale
Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë: Sot do marrësh

Astrologia Meri Shehu shkruan se shenja e Dashit do të marrë një lajm të keq sot në lidhje me çështjet ekonomike.

Horoskopi i publikuar në Facebook-un e Meri Shehut:

Dashi

Sot do keni edhe nje lajm jo shume te mire ne ceshtjet ekonomike Nje person del pak tradhetar duke ju lekundur bazat dhe sigurine shpirterore

Demi

Nje skene mashtrimi apo antagonizmi i pabarabarte do ju detyroj te perballeni me hapur ne nje ballafaqim te cilin donit ta evitonit

Binjaket

Nje dite e veshtire kjo e sotmja ne lidhje me punen dhe nje udhetim i cili do ju hapi prbleme duke e veshtiresuar ecurine tuaj

Gaforrja

Dikush qe ju ka penguar driten apo diellin ne nje marredhenie personale sot do perpiqet tuj pengoj me shume Nese keni qene tolerante tani jo me

Luani

Dikush futet ne ceshtje te familjaes tuaj por ky mysafir sot do kete tendenca te kqija dhe energji negative drejt ambjentit tuaj ku jetoni

Virgjeresha

Ju duhet te qartesoni rrugen ku do ecni pasi per momentin ka rrene nje pengese e forte para jush si nje shkemb i rene nga mali O Ju O Mali

Peshorja

Mund te beini viktime e nje vjedhjeje apo e nje pengese ne ceshtjet ekonomike Me mire keshtu se sa tju marrrin partnerin tuaj apo ta joshin e ta largojne perej jush

Akrepi

Kjo dite do ju kujtoj nje situate te bezdisshme qe megjithese eshte percaktuar te largohet perseri qendron si nje inerci nga kohet e shkuara

Shigjetari

Nje bllokim pune dhe psikologjik sot qe nuk ju lejon te udhetoni apo ti shikoni gjerat me qarte dhe te dilni nga xhungla

Bricjapi

Nje diamant apo gur i cmuar nuk mund te sjell vetem mbarsei por sjell edhe energji negative Perpiquni qe te mos mbani me vete sende apo njerez ne dukje te cmuar

Ujori

Nje veshtiresi ne lidhje me jeten personale dhe me karrieren ju kujton se ka ardhur koha te perballeni me antagonizmin e semure dhe me njerzit qe duan tju prishin shtepine

Peshqit

Sot dita do ju sjell dike qe nuk do jete person shume i mire dhe do ju krijoj probleme dhe merzitje Duhet ta largoni apo ti tregoni rrugen urgjent

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH