Showbiz

Meri paralajmëron këtë shenjë: Do i jepni fund marrëdhënies erotike

Shkruar nga Liberale
Meri paralajmëron këtë shenjë: Do i jepni fund

Bëhet fjalë për shenjën e Binjakëve. Sipas astrologes Meri Shehu kjo shenjë do t'i japë fund një herë e mirë një marrdhënie erotike të cilën nuk mundet ta menaxhojë.

Horoskopi i publikuar nga Meri Shehu në Facebook:

Dashi

Sot Java fillon me nje problem ne nje bashkepunim apo marredhenie personale Do ju duhet te ndani mendjen ne nje raport te veshtire

Demi

Nje plogeshti dhe paqartesi energjie qe do shoqerohet me ceshtje te dites te lodhsshme dhe ndonje problem pune apo mos takim me nje person te dashur

Binjaket

Do i jepni fund perfundimisht nje marredhenie errotike e cila ju kujtoji se keni mundesi te arrini diku por qe ju nduk mundet ta manaxhonit me sukses

Gaforrja

Do dilni sot nga shtepia apo ambjenti juaj duke kuptuar qe keni bere gabim qe keni ndenjur kaq kohe me mendimin se aty ishit te mbrojtur

Luani

Dita e sotme do ju kujtoj se keni patur nje periudhe te vrrullshme por jo ajo qe duhej ne komunikim apo ne arritjen e planeve

Virgjeresha

Ka shume mundesi te kuptoni pjesen me te dobet te ceshtjeve tuaja ekonomike dhe te ndjeheni te lodhur pas nje periudhe ku u moret shume me kete problem

Peshorja

Ditet ku ju u perpoqet te benit gjithcka per te mbajtur afer nje person apo nje lidhje po mbarojne dhe tani e verteta do ju shpaloset ashtu sic eshte

Akrepi

Mjaft vepruat ne fshehtesi apo ne nje menyre jo shume te dukshme dhe te forte per ju Po vjen momenti te tregoni hapur dhe me force preferencat tuaja

Shigjetari

Bashkepuntoret apo miqte qe deri tani ju dhane disa perkrahje do largohen dhe do kthehen me kerkesa te forta ndaj jush Pergatituni per nje periudhe me perballje

Bricjapi

Nuk do kete me caste te dobta ne menyren se si e keni drejtuar apo manaxhuar nje pune apo marredhenie Tani do ju kekrkohet llogari

Ujori

Me sot mbaron periudha ku ju prisnit ashtu edhe keshtu ndonje lajm ne lidhje me karrieren apo ceshtjet e rendesishme familajre Tani do vendosni dominancat tuaja

Peshqit

Mund te shepnzoni edhe sot kohe per veten tuaj duke levizuar dhe shpenzuar energji Se shpejti do futeni nen kontrrollin e rrepte te Marsit ne Akrep

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH