Showbiz

Meloni ndahet nga burri pas 10 vitesh martesë: E falënderoj për vitet e mrekullueshme që kaluam së bashku

Shkruar nga Liberale
Meloni ndahet nga burri pas 10 vitesh martesë: E falënderoj për

Kryeministrja italiane Giorgia Meloni i dha

fund martesës 10-vjeçare me Andrea Giambruno. Lajmin e dha vetë Meloni me një postim në rrjetet sociale.

“Marrëdhënia ime me Andrea Giambrunon, e cila zgjati gati dhjetë vjet, përfundon këtu. E falënderoj për vitet e mrekullueshme që kaluam së bashku, për vështirësitë që kaluam dhe që më dha gjënë më të rëndësishme në jetën time, që është vajza jonë Ginevra.”

“Rrugët tona kanë kohë që kanë marrë drejtime të ndryshme dhe tashmë ka ardhur koha ta pranojmë atë.”

“Unë do ta mbroj atë që ishim, do ta mbroj miqësinë tonë dhe do të mbroj me çdo kusht, një vajzë shtatëvjeçare që e do nënën e saj dhe e do babanë e saj, ashtu siç nuk munda të dua unë timin. Nuk kam asgjë tjetër për të thënë për këtë.”

PS. Të gjithë ata që shpresonin të më dobësonin duke më goditur në familje, duhet ta dinë se sado që pika shpreson të nxjerrë gurin, guri mbetet gur dhe pika është vetëm një pikë ujë”, shkruan kryeministrja italiane Meloni.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH