Showbiz

Zbulohen EMRAT e 2 moderatorëve të rinj që do të prezantojnë Mirëmëngjes Shqipëri’ në RTSH

Shkruar nga Liberale

Zbulohen EMRAT e 2 moderatorëve të rinj që do të

Emisioni ‘Mirëmëngjes Shqipëri’ në RTSH nuk do të moderohet nga Valbona Mhilli dhe Ermal Qori, pasi të dy moderatorët janë pushuar nga puna.

Por duket se shumë shpejt janë gjetur dy emra që do t’i zëvendësojnë dy moderatorët.

Në një vëzhgim të bërë nga “Iconstyle” në faqen zyrtare të “Mirëmëngjes Shqipëri” vërejmë se në “BIO-n” e kësaj llogarie në Instagram njoftohet se moderatorët e rinj do të jenë Krisa Caushi dhe Mario Merhori.

Sipas këtyre burimeve, bëhet e dije se nga RTSH së fundmi janë bërë dhe shumë pushime të tjera, mes tyre edhe dy moderatorët e lartpërmendur.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH