Showbiz

VIDEO/ Luizi dhe Kiara udhëtojnë drejt Italisë: Erdha sa të bëj një story dhe...(ja kë takuan)

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ Luizi dhe Kiara udhëtojnë drejt Italisë: Erdha sa të

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito kanë udhëtuar drejt Italisë, së bashku me vajzën e tyre, Luna Mari Ejlli e cila erdhi në jetë vetëm 1 muaj më parë.

Ata kanë takuar prindërit e moderatores, të cilët prej kohësh jetojnë dhe punojnë në Itali.

Këngëtari ka postuar në InstaStory një video, ku shfaqet me të gjithë familjen e bashkuar, ndërsa nuk ka harruar dhe batutat e tij tipike. 

“Ja ku jam me Arben Titon, Kiara Ferranin dhe Blerta Titon. Tani po iki se erdha sa të bëj një story dhe po vazhdoj prap”- dëgjohet të thotë Luizi.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH