Showbiz

"Të VDES unë për ty", ILNISA nuk resht së dashuruari MERITONIN (FOTO)

Shkruar nga Liberale

"Të VDES unë për ty", ILNISA nuk resht së

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi po shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë pas daljes nga shtëpia e famshme Big Brother Vip 3. 

Gazetarja vijon të publikojë momente nga pushimet e tyre, duke treguar se po ndihen majft mirë në praninë e njëri-tjetrit.  

E ndërsa Ilnisa nuk heziton të tregojë dashurinë ndaj Meritonit, ajo publikoi së fundmi një foto të tij me mbishkrimin e veçantë: "Vdes për ty". 

"Të VDES unë për ty", ILNISA nuk resht së

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH