Showbiz

Surprizë! ELITA 5 do të kthehet në skenë

Shkruar nga Liberale

Surprizë! ELITA 5 do të kthehet në skenë

Më 19 Qershor në skenën e sheshit “Katër Dëshmorët”, të Podujevës do të përformojë, grupi i mirënjohur i muzikës shqiptare, Elita 5.

Koncerti do të fillojë nga ora 21:00 dhe pritet të jetë madhështorë.

Ky koncert organizohet për nder të Ditës së Çlirimit të Podujevës, ku do të interpretohen hite të pavdekshme të krijuara ndër vite.
Grupi janë pjesë e skenës prej vitesh dhe tashmë numërojnë hite të shumta. Ata nuk ka dyshim se do të mbledhin fansa, të cilët e adhurojnë muzikën e tyre.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH