Showbiz

Si t'i mbuloni tatuazhet? Vajza e Michael Jackson, Paris rrëfen se si mbuloi 80 tatuazhet e saj në ceremoninë e çmimeve Grammy

Shkruar nga Liberale

Si t'i mbuloni tatuazhet? Vajza e Michael Jackson, Paris rrëfen se si

Paris Jackson zbuloi pse vendosi të mbulonte koleksionin e saj të gjerë të tatuazheve për paraqitjen e saj në “Grammy” në Los Angeles të dielën mbrëma.

Vajza 25-vjeçare e legjendës së ndjerë të muzikës Michael Jackson mbërriti në tapetin e kuq në Crypto.com me një fustan të zi të hapur nga Hedi Slimane, por pa asnjë nga 80 tatuazhet e saj në krahë dhe gjoks.

Si t'i mbuloni tatuazhet? Vajza e Michael Jackson, Paris rrëfen se si

Ylli tregoi se vendosi të maskonte bojën për të mbajtur fokusin në veshjen e saj të bujshme, shkruan DailyMail.

Si t'i mbuloni tatuazhet? Vajza e Michael Jackson, Paris rrëfen se si

“Doja t’i jepja këtij fustani Celine momentin e vet”, tha ajo për Extra TV, duke shtuar, “I dua piercing-et, tatuazhet, të gjitha gjërat e modës së trupit, por ndonjëherë mund të shpërqendrojë nga arti”.

Si t'i mbuloni tatuazhet? Vajza e Michael Jackson, Paris rrëfen se si

Jackson zbuloi gjithashtu se ndryshimi i saj filloi në orën 5 të mëngjesit dhe ishte frymëzuar nga një artiste e grimit që ajo takoi në xhirimet e American Horror Stories në 2021.

Si t'i mbuloni tatuazhet? Vajza e Michael Jackson, Paris rrëfen se si

“Kam bërë një mik kur bëra AHS disa vite më parë, Tyson Fountaine, ai më bëri grimin e trupit për një nga skenat e mia nudo që kisha”, tha ajo për Access Hollywood.

“Kur vendosa ta bëja këtë me CoverFX, doja ta telefonoja.”

“Kam pasur të gjithë ekipin tim të ëndrrave. Unë kisha Tyson dhe Pauly Blanch për fytyrën dhe Miles Jeffries për flokët. Unë isha si të gjithë njerëzit që dua duke e bashkuar këtë.”

Si t'i mbuloni tatuazhet? Vajza e Michael Jackson, Paris rrëfen se si

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH