Showbiz

Shoqëria e tij me Ilir Shaqirin, Massimiliano: Më ka treguar për vuajtjet

Shkruar nga Liberale

Shoqëria e tij me Ilir Shaqirin, Massimiliano: Më ka treguar për

I ftuar në “Top Arena” ka qenë Massimiliano Varrese, i njohur më tepër në Shqipëri për marrëdhënien që ka patur me ish-konkurrenten e “BBV3”, Heidi Bacin.

Gjatë intervistës së sotme ai ka folur dhe për marrëdhënien që ka me balerinin shqiptar, Ilir Shaqirin.

Ai u shpreh se Iliri i ka treguar për jetën e tij të vuajtur, teksa zbuloi se janë njohur gjatë projektit për një film.

Massimiliano: Është shumë profesionist për një film, ai bënte koreografinë dhe unë regjinë. Kam zbuluar një njeri me shumë shumë që ka sjellë punën që bën ky shtet dhe njerëzit që bëjnë. Mua më ka thënë disa herë që ka vuajtur për të arritur këtu.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH