Showbiz

Shfaqet me pistoletë në dorë dhe duke pirë kokainë, shoqërohet në polici Kozak Braçi

Shkruar nga Liberale

Shfaqet me pistoletë në dorë dhe duke pirë kokainë,

Personazhi i njohur i “TikTok-ut”, Kozak Braçi, është shoqëruar në ambientet e policisë së Tiranës ku po merret në pyetje në lidhje me një video të tij që ka qarkulluar kudo në rrjete sociale së fundmi.

Në këtë video, Kozaku shfaqet duke kosnumuar kokainë dhe pastaj me një pistoletë me mulli luan lojën ruletë ruse.

Nuk dihet nëse video është e vjetër apo e filmuar së fundmi.

Ndërkohë policia nuk ka reaguar ende për rastin në fjalë.

 

 

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH