Showbiz

Sara Karaj e ashpër me Ilnisa Agollin: Të të vijë turp që flet për femrat që shkojnë në Dubai

Shkruar nga Liberale

Sara Karaj e ashpër me Ilnisa Agollin: Të të vijë turp

Ilnisa Agolli dhe Sara Karaj kanë patur një debat të ashpër me njëra-tjetrën.

Kjo nisi që me hyrjen e modeles pasi gazetarja mendoi se dëshiron të hyjë mes saj dhe Meritonit.

Teksa sot (e mërkurë) po qëndronin së bashku në oborr, Ilnisa ia ka përmendur Dubain.

“Je në Dubai këtu moj, o Dubai. Nuk është me pushime në Dubai”, iu drejtua ajo.

Kjo fjalë e revoltoi modelen, e cila i është kthyer ashpër për shkak të mendimit që ka për të.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

“Ty të të vijë turp që flet për Dubain, të të vijë turp që flet për femrat që shkojnë në Dubai”, u shpreh ajo.

E njëjta theksoi: “Kështu lloj femre je ti. Nuk ke një shoqe në shtëpi. Flet për femrën në Dubai, turp”. 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH