Showbiz

Pas debatit me Julin, Egla "ia mbledh" Liamit! I vendos ULTIMATUM (Video)

Shkruar nga Liberale

Pas debatit me Julin, Egla "ia mbledh" Liamit! I vendos ULTIMATUM

Egla Ceno si duket ka zgjedhur si strategji të rikthimit të saj në "BBV3" debatet. Pas përplasjes me Julin, "viktima" e rradhës e Eglës ka qenë Liami.

Pas debatit me Julin, Egla "ia mbledh" Liamit! I vendos ULTIMATUM

Aktorja i ka kërkuar Liamit të jetë e drejtpërdrejtë me të dhe të mendohet para se t’i flasë përndryshe në këmbim do të marrë heshtjen e saj. Nga ana tjetër banori i ka thënë se është i gatshëm të flasë me të.

Pjesë nga biseda:

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH