Showbiz

Pa filluar mirë, Gazi thotë se këta 4 banorë do të jenë fituesit e Big Brother Vip 3

Shkruar nga Liberale

Pa filluar mirë, Gazi thotë se këta 4 banorë do të

Banorët e shtëpisë së famshme në Shqipëri, "Big Brother Vip Albania", kanë diksutuar sot për njëri-tjetrin. Bisedë kjo e cila lidhet me 4 finalistët e këtij edicioni. Sipas Gazit 4 banorë do të shkojnë deri në finale.

‘Sara, Juli, Romeo dhe unë’- u shpreh Gazi. Por kjo mbetet për t'u parë…

Ndërkohë deri më tani disa prej emrave më të preferuar të konkurentëve janë: Romeo, Meriton, Juli, Roza por dhe shumë të përfolur si Sara, Meri, Rike dhe Ilnisa, por gjithsesi është ende herët për të përcaktuar fituesin e edicionit të 3-të të BBVA.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH