Showbiz

Mes Julit dhe Meritonit, ja kush u shpall FINALISTI i dytë i "BBV"

Shkruar nga Liberale

Mes Julit dhe Meritonit, ja kush u shpall FINALISTI i dytë i

Finalisti i dytë i këtij edicioni të tretë të Big Brother VIP është shpallur Julian Deda. 

“Publiku ka vendosur që finalisti i dytë mes Julit dhe Meritonit të jetë Juli”– thuhej në zarfin e lexuar nga moderatori i Big Brother VIP, Ledion Liço.

Pas shpalljes si finalist, Juli falenderoi të gjithë përkrahësit.

‘Shumë faleminderit. Një gjë kam për të të thënë, faleminderit zemrave të mija”– tha Juli pas shpalljes finalist.

Ndërsa Meritoni do të vazhdojë qëndrimin në shtëpinë e BBV. 

Poll
SHQIPENGLISH