Showbiz

Meritoni dhe Juli bejnë mundje dore, ja kush nga banorët është më i fortë (VIDEO)

Shkruar nga Liberale

Meritoni dhe Juli bejnë mundje dore, ja kush nga banorët

Shtëpia e Vëllait të Madh sa vjen e bëhet gjithmonë e më e paparashikueshme. 

Meritoni dhe Juli, që prej shumë kohësh nuk kanë pasur fare raporte të mira, mbrëmjen e sotme janë argëtuar së bashku, ku kanë provuar të bëjnë mundje dore.

Fitues doli Meritoni, ku dhe banorët e tjerë u shprehën se ai ka më shumë fuqi krahu sesa Juli. 
Juli mbështetej nga Erjola dhe Meritoni mbështetej nga Françeska.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH