Showbiz

Luizi ndan foton e ëmbël me LUNËN e vogël në krah: Përgjigja e lutjeve të mia!

Shkruar nga Liberale

Luizi ndan foton e ëmbël me LUNËN e vogël në krah:

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito u bënë prindër për herë parë disa javë më parë, pasi erdhi në jetë e vogla e tyre, Luna Mari Ejlli.

Çifti nuk hezituan të publikonin foto të vogëlushes që në ditët e para, duke marrë urime pafund nga miqtë, të afërmit, si dhe ndjekësit. 

Sot këngëtari ka ndarë me ndjekësit një foto, ku shfaqet duke mbajtur në krahë pikërisht Lunën e vogël.

"Nëse do të mund të shihnit atë që unë shoh, atëherë ju jeni përgjigjja e lutjeve të mia.", ka shkruar ai krahas fotos së publikuar në Instagram.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Luiz Ejlli (@itsluizejlli)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH