Showbiz

Luizi ironizon Jul Dedën dhe tregon të vërtetën pas deklaratës së aktorit se i ka propozuar Kiarës me tekstin tij

Shkruar nga Liberale

Luizi ironizon Jul Dedën dhe tregon të vërtetën pas

Një nga të intervistuarit për “Big Brother Live nga Shtëpia” mbrëmjen e djeshme ka qenë dhe Jul Deda, një prej 5 finalistëve të këtij edicioni.

Ai ka folur lidhur me eksperiencën brenda shtëpisë, planet që ka kur të dalë jashtë saj dhe në një moment të intervistës ka sjellë në vëmendje fituesin e edicionit të dytë të “BBV”, Luiz Ejllin.

Luizi ironizon Jul Dedën dhe tregon të vërtetën pas

Juli rrëfen se Luizi, me anë të një teksti të tij i ka propozuar partneres, Kiara Titos.

Luizi i ka propozuar Kiarës me një tekst timin. “Moj Juliet… unë do ta djeg Shkodrën…”, është e imja ajo, kështu që…”- shprehet Juli.

Sakaq një përgjigje ironizuese vjen prej Luizit i cili shkruan: Teksti është i Sandër Ruçit po nejse…

Luizi ironizon Jul Dedën dhe tregon të vërtetën pas

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH