Showbiz

Kush janë ata? Banorët e BBV takojnë të ftuarit specialë, mes tyre ish-konkurrentë

Shkruar nga Liberale
Kush janë ata? Banorët e BBV takojnë të ftuarit

Një zarf i bardhë ka mbërritur mbrëmjen e sotme në shtëpinë e BBV, i cili është lexuar nga Egla.

“Banorë, bëhuni gati sepse sonte do të keni të ftuar specialë në shtëpi”- thuhej në mesazh.

Teksa banorët janë bërë gati, në oborr ishte shtuar darka dhe rreth saj ishin disa të ftuar specialë.

Shtëpisë më të famshme në Shqipëri i janë bashkuar disa nga gazetarët e njohur të ekranit të Top Channel, të cilët këto katër muaj kanë përcjellë në programet e tyre ngjarjet e kryesore të banorëve të BBV3.

Blendi Salaj, Enxhi Nasufi, Ronaldo Sharka, Erjona Rusi, Ina Kollcaku, Edi Manushi dhe Bieta Sulo janë të ftuarit specialë që që kanë vendosur të kalojnë një darkë të këndshme me banorët.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH