Showbiz

Ju kishte munguar? Marina Vjollca rikthehet në ekran, ja ku do ta shohim

Shkruar nga Liberale

Ju kishte munguar? Marina Vjollca rikthehet në ekran, ja ku do ta

Ju kishte munguar prezenca e Marina Vjollcës në ekran? Tashmë moderatorja po rikthehet. Flasim për rikthim jo vetëm në ekran, por tek një dashuri e vjetër.

Në medien roz♪7 flitet se ajo do jetë moderatore e emisionit sportiv dedikuar “Kampionatit Europian” në Tv Klan.

Shqiptarët do të mund të ndjekin ndeshjet e kombëtares kuqezi si dhe të gjithë skuadrave të tjera pjesëmarrëse në “Kampionatin Europian 2024” në Gjermani në Tv Klan këtë vit.

Ky emision rikthen Marinën te sporti pas 7 viteve, ku ajo ka qenë bashkëmoderatore e emisionit sportive në Top Channel “Procesi Sportiv” krah Ed Manushit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH