Showbiz

"Ik lëpi pak Meritonin, atë di të bësh ti", Ilnisa kapet keq me Françeskën: Si e ka hallin kjo...?! (VIDEO)

Shkruar nga Liberale

"Ik lëpi pak Meritonin, atë di të bësh ti", Ilnisa

Dy banoret e Big Brother Vip, Ilnisa dhe Françeska janë përfshirë në një debat sot  ku është përfshirë edhe Meritoni.

Në një moment Ilnisa iu drejtua Franceskës “ik e lëpi Meritonin”, ndërsa ky i fundit u fut mes vajzave për të qetësuar debatin.

“Si e ka hallin kjo shoqja jote Meriton. Se e lash njëherë, por po u mora unë…hajde ec! Shko merr një pambuk sheqeri. Ik lëpije pak Meritonin, atë bën ti”- tha Ilnisa. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH