Showbiz

"Gjysma ime më e mirë iku drejt Parajsës”, Agron Llakaj humb bashkëshorten pas një sëmundjeje të rëndë

Shkruar nga Liberale

"Gjysma ime më e mirë iku drejt Parajsës”, Agron

Familja e aktorit të njohur, Agron Llakaj është në zi. Bashkëshortja e Agronit, Kostandina, është ndarë nga jeta ditën e djeshme, pas një sëmundjeje të rëndë nga e cila vuante prej disa kohësh.

Me anë të një postimi në Facebook, Agron Llakaj ka dhënë dhe detaje mbi ceremoninë mortore.

Postimi i plotë i Llakajt:

Pas nje beteje te gjate me nje semundje te rende…Gjysma ime më e mirë iku sot drejt Parajsës.

Me dhimbje të thellë ju njoftoj për ndarjen nga jeta të bashkëshortes time Kostandina,mami i Alkides dhe Enos, “Nina bukuroshe” e Adeas, nena e Teos dhe Brus.

Homazhet do të zhvillohen nesër në ‘Home Funeral Parajsa” (Ish-NShRAK-Tiranë).

Ceremonia e varrimit në orën 15:00 në Varrezat e Sharrës’.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH