Showbiz

Gazi i jep fund shoqërisë me Julin! / "Divorci është bërë"

Shkruar nga Liberale

Gazi i jep fund shoqërisë me Julin! / "Divorci është

Gjatë spektaklit të së martës në Big Brother Vip Albania pati një përplasje midis Gazit dhe Julit të cilët deri në ato momente kishin krijuar një marrëdhënie miqësie me njer-tjetrin.

Gazi i jep fund shoqërisë me Julin! / "Divorci është

Duket se konkurrenca për të qenë lojtari më i mirë ka bërë të vetën. Në një bisedë me Riken, mesditën e sotme, Gazi u zotua se nuk do të ketë më asnjë lloj raporti me Julin.

“U mbyll, divorci është bërë”, tha ai.

Banorja u përpoq ta këshillonte të mos nxitohej, por mesa duket Gazi është i prerë në këtë vendim dhe tashmë dy banorët do të vazhdojnë në shtëpinë më të famshme si konkurrentë.

Biseda e plotë në videon më poshtë:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH