Showbiz

Çfarë ndodhi? Erjola bën gati valixhen për tu larguar nga "BBV" (e auzuan se ka lidhje me Romeon), veprimi i Julit do ju habisë!

Shkruar nga Liberale

Çfarë ndodhi? Erjola bën gati valixhen për tu larguar nga

Erjola Doçi pas përfundimit të spektaklit të mbrëmjes së djeshme, ka vendosur që të largohet nga “Big Brother VIP3”.

Shkak u bë deklarata e Graciano Taganit, i cili tha se Romeo Veshaj ka fiksim moderatoren. Madje balerini shtoi se aktori i ka dërguar asaj mesazhe kur kanë qenë jashtë shtëpisë më të famshme në Shqipëri, por Erjola nuk i ka kthyer përgjigje.  

Ndërkohë kur Doçi ishte duke bërë gati valixhet për të lënë shtëpinë e BBV3, Romeo, Egla Ceno dhe Jul Deda ndërhynë që ajo të mos e bënte një veprim të tillë. Sipas tyre, nëse ajo do ikte përfundimisht, do i jepte të drejtë Gracianos.

Ndërkohë në një moment, Egla iu drejtua Erjolës duke i thënë: “Po ike ti do iku dhe unë”.

“Po pse do rri unë me presionet e tuaja për 10 mijë euro të qelbura të finales” u shpreh Doçi e acaruar, teksa tha se do t’i përgjigjet nga studioja balerinit.

 “Nuk vlen sepse që sot i jep të drejtë atij, pa u vërtetuar”, tha Juli duke e bindur konkurrenten që mos të largohet nga shtëpia, duke lënë në mes garën për të fituar çmimin e madh.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Erjola: Unë e kam hequr mikrofonin, ose me zarf të zi ose kështu do dal. Më plas mua për finale

Graciano: Çfarë do bësh moj? Doli e vërteta

Graciano: Doli e vërteta. Mos ik moj. Jo më vjen shumë keq lali, një person që është me të vërtetën s’ka nevojë

Erjola: Të përgjigjem nga studio

Graciano: Pse moj kaq e dobët je ti, kur s’ke gjë? Unë doja vetëm një të vërtetë

Erjola: Të përgjigjem nga studio

Egla: Erjola përballoje zemër

Romeo: Mos dil për plehra zemra

Graciano: Upsss, çfarë është kjo skenë?

Egla: O Erjola mos dil për atë. Unë e di që del por mos e bëj, edhe 3 prime janë zemra

Erjola: Ju përgjigjem nga studio

Egla: Erjola edhe 3 prime janë

Erjola: 3 prime ti mbajë dhe ti hajë shëndosh

Egla: Po ti e the tënden moj, pse intimidohesh?

Romeo: Çfarë po bën moj? Unë kësaj si qëndroj dot as afër moj

Juli: Nuk del dot jo, hiqi duart (Juli i mbyll valixhen)

Erjola: Unë do dal me zarf të zi se kam hequr mikrofonin

Juli: Nuk del dot pa prime ti, por rri urtë. Dënohesh po rri mirë. Pa folur me mua s’do ikësh

Erjola: Po pse do rri unë me presionet e tuaja për 10 mijë euro të qelbura të finales

Erjola: Po ik more se latë kokrrën e namit

Juli: Lëri këto, çfarë do të bësh skena?

Egla: Erjola po ike ti do iku edhe unë

Juli: Për çfarë arsyeje po ikën ti?

Juli: Nëse ikën po i jep të drejtë atij

Erjola: O Jul nuk dua të rri më këtu

Juli: Erjola për çfarë po ikën?

Erjola: Sepse nuk duroj dot më të rri e izoluar

Juli: Nëse ti ikën sot, ti i jep të drejtë Gracianos

Erjola: S’ka gjë primen e ardhshëm përballem nga studio

Juli: Përballet njeriu këtu. S’do të rrish apo do të ikësh nga kjo situatë

Erjola: S’dua të rri. Këtë situatë do jem ballëlartë në studio

Juli: Nuk vlen sepse që sot i jep të drejtë atij, pa u vërtetuar

Erjola: Do rri me një kusht. Të nxjerrin çfarë do të ketë dhe të më lërë rehat

Juli: O njeri nuk ikën njeri për një gjë që nuk e vërteton dot askush

Erjola: A i fola qetësisht, a e shikove?

Juli: O njeri a je e qetë ti me veten tënde që kjo gjë s’ka ndodhur?

Erjola: Po unë i them prit primen nxirr çfarë ke për të nxjerrë por më lër mos më presiono dhe ai s’më lë të qetë

Juli: Po ajo është puna e tij

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH