Showbiz

Egla Ceno flet për lidhjen, me një burrë të martuar

Shkruar nga Liberale
Egla Ceno flet për lidhjen, me një burrë të martuar

Situata e pyetjeve dhe dënimeve ka qenë e nxehtë brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania 3. Ishte gazetarja Ilnisa Agolli e cila e pyeti aktoren, Egla Ceno, nëse kishte pasur marrëdhënie me një burrë të martuar.

Pyetjes, aktorja i është përgjigjur thjesht dhe shumë e prerë në këtë aspekt me: “Jo”.

Ilnisa: Si është raporti yt jashtë?

Egla: Nga e di ti që kam raport jashtë.

Ilnisa: Po a ke lidhje jashtë dhe a ke lidhje me një të martuar?

Egla: Jo, absolutisht. Kategorike. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH