Showbiz

Donaldi i dërgon një mesazh të ndjerë, përlotet Romeo

Shkruar nga Liberale

 

Donaldi i dërgon një mesazh të ndjerë, përlotet Romeo

Ne rubrikën "Big Love" nje mesazh me një dashuri të madhe erdhi për Romeon nga Donaldi.

Donaldi kishte shkruar se ai e dinte shumë mirë se çfarë po kalon Romeo brënda shtëpisë së Big Brother pasi edhe Donaldi ka qënë pjesë e këtij përjetimi. 
Ai gjithashtu tha se e do shumë dhe i dha kurajo të vazhdojë para.

Romeo u përlot nga ky mesazh dhe tha se ka marrë malli shumë.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH