Showbiz

Donaldi i bën surprizën gjigande Romeos! Ja si reagoi ai (Video)

Shkruar nga Liberale

Donaldi i bën surprizën gjigande Romeos! Ja si reagoi ai (Video)

Romeo është surprizuar nga Donaldi, në ambientet e shtëpisë teksa ka kaluar me helikopter, ai ka hedhur disa karajfila mbi oborrin e shtëpisë, aty ku ndodheshin dhe disa banorë të tjerë së bashku me Romeon.

Dhe pse fillimisht ishte i vështirë identifikimi i personit që bëri surprizën, nuk vonoi dhe Romeo e dalloi binjakun e zemrës teksa shpërtheu duke qarë dhe duke i folur me zë të lartë fjalë dhe duke shprehur mallin që ka për të.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by romeo_bbv (@romeo_bbv)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH