Showbiz

“Do të vish te shtëpia ime”/ Heidi i thotë “JO” ofertës së Romeos për të jetuar së bashku: Çfarë thua o idiot?

Shkruar nga Liberale

“Do të vish te shtëpia ime”/ Heidi i thotë

Aktori Romeo Veshaj dhe Heidi Baçi janë një ndër çiftet që u krijuan në shtëpinë e “BBV”.

E teksa finalja e reality shoëwështë këtë të shtunë (me 25 maj), Romeo gjatë një bisede i tha të dashurës së tij se nuk do të jetojnë së bashku te shtëpia e tij në Shqipëri.

“Çfarë thua o idiot?!” e pyeti Heidi e habitur duke menduar që banori po tallet, megjithëse aktori tha se e ka seriozisht.

“Më vdekshin të gjithë jo moj”– tha Romeo, ndërsa konkurrentja refuzoi duke treguar që fillimisht do të udhëtojë drejt Italisë për të takuar prindërit e saj.

 

Pjesë nga biseda:

Romeo: Ti do të vish te shtëpia ime

Heidi: Çfarë thua o idiot?

Romeo: Pse jo moj?

Heidi: E di se po tallesh me këtë fytyrë! Kështu që…

Romeo: Më vdekshin të gjithë jo moj. Çfarë thua?

Heidi: Hey stop

Romeo: Pse se mora vesh unë. Pse jo?

Heidi: Se do shkoj të rri me të familjen time.

Romeo: Po harrova

Heidi: Çfarë budalle. E kishe seriozisht ti?

Romeo: Po moj shpirtë

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH