Showbiz

Ditea apo Buçko, kush u largua përfundimisht nga “Ferma VIP”?

Shkruar nga Liberale

Ditea apo Buçko, kush u largua përfundimisht nga “Ferma

Ditea dhe Buçko, qëndruan përafërsisht një javë në ishull teksa të dy u eliminuan prej formarit të “Ferma VIP”. Ashtu siç është thënë, vetëm një prej tyre do të kishte mundësinë të bëhej përsëri pjesë e shtëpisë dhe për këtë do të vendoste publiku.

Sakaq, në puntatën e sotme, Fjoralba ka lexuar zarfin teksa ka zbuluar se cili prej dy ish-konkurrentëve do të bëhej përsëri pjesë e fermës.

Ditea dhe Gledis, përmes televotimit të hapur prej së hënës mbrema, publiku ka votuar që në “Ferma VIP” do të rikthehet Ditea”

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH