Showbiz

Beatrix Ramosaj feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbushi ajo

Shkruar nga Liberale

Beatrix Ramosaj feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbushi ajo

Data 9, është mjaft e veçantë për Beatrix Ramosajn, kjo pasi këngëtarja feston ditëlindjen e saj.

Sakaq, urimet e përzemërta prej personazheve publik dhe jo vetëm nuk kanë munguar për këngëtaren.

Mirëpo sa vjeç mbush Beatrix?

E lindur më 1994, këngëtarja e mirënjohur mbush plot 30-vjeçe dhe këtë e ka bërë me dije dhe vetë ajo nëpërmjet një video që ka ndarë në rrjete sociale, teksa përbri shkruan: “Po mbush 30-vjeçe në zemër të NYC”, ndërsa shfaqet në video duke bërtitur “Është ditëlindja ime njerëz!”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH