Showbiz

Arbana rikthehet në TV, në cilin emision do të shfaqet?

Shkruar nga Liberale

Arbana rikthehet në TV, në cilin emision do të shfaqet?

Arbana Osmani, është një ndër moderatoret më të preferuara të publikut shqiptar ku për vite me rradhë të gjithë i ndiqnin me kuriozitet të madh programet që ajo moderonte ‘Big Brother’ dhe ‘Dua të të bëj të lumtur’.

Pas një periudhe shkëputjeje, Arbana pritet të rikthehet në ekran. Këtë gjë e ka bërë me dije vetë ajo, ku e pyetur nga një dashamirës i saj nëse do ri rikthehet televizionit, ajo është përgjigjur se po punon për atë gjë.


Se ku do e shohim, mbetet veç të presim.

Arbana rikthehet në TV, në cilin emision do të shfaqet?

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH