Showbiz

Absurde! Reagon Sara Gjordeni ndaj debatit të Eglës dhe Romeos! Zbulohet anën e kujt mban ajo (Foto)

Shkruar nga Liberale

Absurde! Reagon Sara Gjordeni ndaj debatit të Eglës dhe Romeos!

Sara Gjordeni, ish-konkurrente e formatit ‘BBV3’, ka bërë një reagim mbrëmjen e sotme nëpërmjet një postimi në Instastory.

Teksa i del në ‘mbrojtje’ Romeos, Sara shprehet se sa herë Romeo sulmohet i kujtohej vetja teksa mundohej të fliste gjatë kohës që ka qenë brenda shtëpisë.

Në fund shprehet se: Ky njeri po duron shumë! I bien pas çdo fjale që thotë. Absurde!

Absurde! Reagon Sara Gjordeni ndaj debatit të Eglës dhe Romeos!

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH