Showbiz

“A kam rezistencë”/ Pas Julit, Meritoni bën mundje dore me Erjolën

Shkruar nga Liberale

“A kam rezistencë”/ Pas Julit, Meritoni bën mundje dore me

Loja e Big Brother është gjithmonë e bukur, dhe përveç momenteve ku banorët debatojnë me tone të larta dhe bisedat agravojnë, ndonjëherë kemi edhe momente pak më të qeta mes banorëve. 

Përshëmbull sonte, marrëdhënia mes banorëve ka qënë e qet dhe e paqtë dhe ata kanë kaluar kohë me njëri tjetrin.

Meritoni ka bërë një mundje dore me Julin ku ai doli fitues, e më pas u përball edhe me Erjolën, ku sigurisht ai fitoi përsëri. Çaste të këndshme mes banorëve. 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH