Showbiz

Luizi poston foton e fundit në Instagram, këngëtari ka një kërkesë për fansat

Shkruar nga Liberale
Luizi poston foton e fundit në Instagram, këngëtari ka një

Luiz Ejlli përfundoi eksperiencën e tij në “Big Brother VIP 2”, ku edhe fitoi çmimin e madh. Pjesëmarrja e tij bëri që ai t’i kthehej skenës dhe të punojë për projekte të reja.

Ai herë pas here poston në “Instagram”-in e tij foto të ndryshme, ku menjëherë marrin mijëra pëlqim dhe komente.

Por ditën e sotme, teksa ka postuar një foto të tij, këngëtari i dashur për publikun u ka ndaluar ndjekësve që të komentojnë.

“Ndalohen komentet”, shkruan Luizi në foton ku shfaqet i ulur në pragun e një dere dhe e ka shoqëruar me një emoji duke qeshur.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH