Showbiz

Lajmi i bërjes baba në moshën 83-vjeçare nuk ishte aq i gëzueshëm për Al Pacinon. Kërkoi test ADN-je

Shkruar nga Liberale

Një sensacion ka shkaktuar në rrjet lajmi se Al Pacino do të bëhet baba për herë të katërt në moshën 83-vjeçare nga partnerja e tij 29-vjeçare, Noor Alfalah.

Megjithatë, sipas raportimeve të orëve të fundit, jo gjithçka është aq rozë rreth ngjarjes së lumtur pasi Al Pacino thuhet se kërkoi një test të ADN-së, duke refuzuar të pranonte se ai ishte në gjendje të linte shtatzënë ndonjë grua.

Sipas të njëjtave raporte, aktori i njohur e mori vesh vetëm dy muaj më parë - Noor Alfallah është tetë muajshe shtatzënë, në një kohë kur ai duket se ka menduar se lidhja e tyre kishte përfunduar prej kohësh.

Në të njëjtën kohë, burime të tjera të cituara nga Daily Mail thonë se Pacino "nuk mund të ishte më i lumtur" për shtatzëninë e 29-vjeçares Alfallah, se ai nuk ishte mbajtur në errësirë ​​dhe se çifti ishte "shumë shumë i dashuruar".

Megjithatë, faqja e internetit TMZ këmbëngul se Al Pacino fillimisht nuk besonte se fëmija ishte i tij, duke përmendur probleme shëndetësore që, sipas saj, "do të pengonin çdo mashkull të linte shtatzënë një grua".

Sipas të njëjtit publikim, aktori 82-vjeçar e mori vesh për shtatzëninë kur Noor Alfallah ishte 6 muajshe shtatzënë dhe u trondit nga lajmi, ku 29-vjeçarja me sa duket kishte rënë dakord për një test të ADN-së që konfirmoi se Pacino është babai i fëmijës.

Noor Alfallah u bë e afërt me Pacinon pasi fillimisht u miqësua me vajzën e tij 22-vjeçare Olivia, të cilën aktori amerikan e ka me aktoren Beverly D'Angelo.

Marrëdhënia e Pacinos me Alfallah u përfol për herë të parë në prill 2022 kur ata u panë së bashku në një restorant. Megjithatë, në atë kohë, burime të ndryshme i thanë Page Six se të dy kishin lidhje që nga koha e pandemisë së koronavirusit.

“Pacino dhe Noor filluan të takoheshin gjatë pandemisë. Ajo zgjedh kryesisht burra të moshuar të pasur. Ajo është prej disa kohësh me Alin dhe po kalojnë mirë. Diferenca në moshë nuk duket të jetë problem edhe pse Pacino është më i vjetër se babai i saj”, tha një burim për Page Six.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH