Showbiz

Ky është banori i parë që u largua nga shtëpia e ‘Big Brother’

Shkruar nga Liberale
Ky është banori i parë që u largua nga shtëpia e

Mbrëmjen e sotme u eliminua banori i parë nga “Big Brother VIP”.

Në nominim ishin Sheila, Arditi, Sabiani, Beniada dhe Elhaidi.

Sipas votave të publikut, konkurrenti i parë që duhet të largohet nga shtëpia më e famshme në Shqipëri është Elhaid Cufi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH